אודות שיא-נט
אודות שיא-נט

SeeNet נוסדה בשנת 2002 על ידי גל אלרואי, לשעבר מהנדס QA בצ'ק פוינט, במטרה לייעל את פעילותם של בתי עסק המתמחים במתן שירותים ארוכי טווח – חוגים, טיפולים רפואיים, קליניקות פארא-רפואיות - ללקוחות קבועים ומזדמנים.

מתוך היכרות עם בתי עסק שונים הפועלים בטווח הרחב של מתן טיפולים והדרכות, עלה הצורך במענה כולל – בתחום הפיננסי, בתחום משאבי אנוש ובתחום השיווק ושימור הלקוחות. מוצרי  SeeNet פותחו איפוא לתת מענה כולל לעסקים הנמצאים בתנועה מתמדת.

בשמונה שנות פעילותה פיתחה  SeeNet ושיכללה עוד ועוד מוצרים, וכיום היא מתמחה בפיתוח, תחזוקה והתאמה של פתרונות תוכנה לחוגים, מרכזי ספורט ומכונים לרפואה. מוצרי החברה, הכוללים תוכנות אישיות, לפי צורכי הלקוח, לצד תוכנות מדף שהוכיחו את עצמן, מספקים את כל הכלים הדרושים לתפעול יעיל וחסכוני של העסק – מניהול אדמיניסטרטיבי ודו"חות כספיים ועד מעקב אחר מנויים ומטופלים ותחזוקת קשרי לקוחות.

בין לקוחותיה של SeeNet אפשר למצוא מפעילי חוגים ליוגה, פילאטיס, מרכזי ג'ימבורי, מרכזי ספא, מכונים לרפואה משלימה, מרפאות פיזיותרפיה, קליניקות לפסיכולוגיה ועוד.

כחברה שמתחייבת למענה מיידי ושירות פרטני לפי צורכי הלקוח, צברה לה SeeNet מוניטין בזכות מהירות תגובה, אדיבות ויחס אישי.

 

גל אלרואי, המייסד והבעלים, גיאולוג בעברו (ובעל תואר B.Sc מטעם אוניברסיטת בן גוריון בגיאולוגיה ומינרולוגיה), שימש כמהנדס QA בחברת צ'ק פוינט וכמהנדס תוכנה בחברת KLA-Tencor. היה מדריך בקורסי הנדסת תוכנה בבתי ספר להנדסת תוכנה ברחבי הארץ.

חדשות אחרונות

כניסת משתמשים